Výstava Střechy Praha 2016

Radi by sme sa s Vami podelili o našu radosť z úspechu výstavy Střechy Praha, ktorá prebiehala od štvrtka 21. až do soboty 23. januára 2016 v Pražskom velržnom areáli PVA EXPO PRAHA. Vystavovali sme stavebné výťahy značky Böcker. Pretože sme sa výstavy zúčastnili už druhýkrát, mali sme možnosť porovnávať. Zmeny, ku ktorým u nás došlo za jediný rok, boli ohromujúce.
 
Zatiaľ čo v  minulom roku sa naša expozícia stretla len s priemerným záujmom návštevníkov, tohto roku sme zaznamenali približne štvornásobný nárast počtu záujemcov o výťahy značky Böcker. Náš stánok obsluhovalo päť kvalifikovaných špecialistov a napriek tomu sme v niektorých chvíľach len s veľkým vypätím síl dokázali zvládať nápor záujemcov.
 
Kládli sme si otázku, čo mohlo tak razantne zvýšiť záujem o naše stavebné výťahy? Lepšia situácia na trhu stavebníctva, väčší počet návštevníkov na veľtrhu, lepší prezentačný stánok? Áno, všetky tieto javy nám určite pomohli. Ťažisko nášho úspechu však vidíme v niečom inom. Po celý minulý rok sme usilovne pracovali. Osobne sme oslovili viac než tisícpäťsto našich potenciálnych obchodných partnerov, realizovali sme desiatky predvádzacích akcií, predali sme rekordný počet strojov. Snažili sme si získať srdce aj rešpekt našich klientov. A vyzerá to tak, že sa nám to podarilo.
 
Ďakujeme všetkým, ktorí nás počas výstavy navštívili. Veľmi si Vašu pozornosť vážime a tešíme sa na ďalšie osobné stretnutie.