Hydraulický olej

Popis

Hydraulický olej MOTOREX ALPINE GRANAT HV 515 disponuje  vysokým indexom viskozity, to znamená, že pri veľmi nízkych teplotách je riedky a za tepla je hustý ako normálne hydraulické oleje. Vďaka týmto vlastnostiam presne vyhovuje požiadavkám, ktoré sú kladené na použitie vo vozidlách na úpravu zjazdoviek.  Navyše tieto špeciálne hydraulické kvapaliny štiepia vnikajúci kondenzát alebo jemný snežný prach na veľmi malé čiastočky, a tým ich zadržiavajú. Obsah vody až do 0,5 % nemá vďaka tomu negatívny vplyv na mazacie vlastnosti hydraulického oleja.

 

 

Informácie

Hydraulické oleje MOTOREX COREX HV je rad vysoko výkonných priemyselných a hydraulických olejov s viac účelovou charakteristikou. Sú zostavené zo starostlivo zvolených základných olejov na báze parafínov a výkonných aditív určených pre vysoký tlak. Chemické prísady, extrémne odolné proti strihu, zaisťujú vysoký index viskozity (High-Viscosity-Index = HVI) a z toho vyplývajúci extrémne plochý teplotný priebeh viskozity. Táto viacúčelová charakteristika ostáva zachovaná aj pri dlhom a náročnom používaní (Stay-in-Grade).
 
Rozsah použitia


Rôzne hydraulické systémy, pre ktoré je predpísaná viskozita ISO 32, ISO 46, a ISO 68. Je vhodný pre vozidlá na úpravu zjazdoviek, hydrostatické pohony lanoviek, hydrostatické prevodovky núdzových pohonov, hydrostaticky poháňané snežné frézy.

Oleje MOTOREX COREX HV sú vhodné špeciálne pre hydraulické systémy, ktoré sú nepravidelne vystavené nízkym a vysokým teplotám, ako vonkajšie rozvodne elektrární, lanoviek, vozidiel na úpravu zjazdoviek atď. Ďalej je možné použiť ich ako oleje pre sklápacie korby, hydraulické valce zdvíhacích zariadení a tlmiče. Je možné ich taktiež optimálne použiť ako mazacie oleje v lisoch, obrábacích strojoch atď.
 

Hydraulické oleje predajná cena bez DPH / liter
Corex HV46   4,85 EUR
Alpine Granat HV515 5,06 EUR

 

 

Parametre

Fotogaléria