Hydraulický olej

Popis

Všetky potreby mazania Alpskej infraštruktúry sú pokryté vďaka extrémne širokému portfóliu produktov ALPIN LINE.

ALPINE MOTION HV 46 je viac rozsahový hydraulický olej bez obsahu zinku na báze vysokokvalitného základného oleja a aditívami s vynikajúcimi výkonnostnými parametrami a vynikajúcou ochranou proti opotrebeniu. Hydraulický olej pokrýva široký tepelný rozsah a preto je vhodný na použitie v strojoch a zariadeniach ktoré sú vystavené veľkým výkyvom okolitej teploty. Hlavné použitie ALPINE MOTION HV 46 je v strojoch a zariadeniach v rozsahu teplôt vo vysokohorských podmienkach. S olejom možno prevádzkovať hlavne vozidlá určené na úpravu zjazdoviek, snežné frézy, ale aj bagre, kolesové nakladače atď.

ECOSYNT PAO na báze syntetických uhľovodíkov je biologicky odbúrateľný hydraulický olej rady ALPINE. Aditíva bez obsahu zinku zabezpečujú maximálnu spoľahlivosť mazania s dlhotrvajúcou odolnosťou  oleja voči strihu. Vďaka zvýšenému indexu viskozity sa dosahuje nízka viskozita oleja pri studených štartoch a stabilný mazací film pri vysokej teplote. Tieto oleje sú veľmi odolné voči starnutiu, ich vysoko výkonný základový olej umožňuje nadpriemernú životnosť. Chemické prísady zabraňujú nabíjanie statickým nábojom pri veľkých rýchlostiach prúdenia a tlakoch hydraulického oleja. Vlhkosť a nečistoty sú vďaka vynikajúcej viazanosti unášané do filtra olejov. Inovatívne zloženie ponúka vynikajúcu toleranciu voči tesniacim materiálom a hydraulickým hadiciam. Rýchle odlučovanie vzduchu a nízka penivosť zaručujú maximálny výkon hydraulického systému. ECOSYNT PAO bol špeciálne vyvinutý  pre extrémne požiadavky na vozidlá určené na úpravu zjazdoviek  vo vysokohorskom prostredí. Je vhodný aj na použitie v hydraulických systémoch  stavebných, lesných a poľnohospodárskych vozidiel, v ktorých sú predpísané biologicky odbúrateľné hydraulické oleje, napríklad na štrkoviskách, na staveniskách a vodných tokoch, v hlbinných baniach, lesníckych a poľnohospodárskych prevádzkach, elektrárňach, atď.

COREX HV je rada vysokovýkonných priemyselných hydraulických olejov s viacúčelovým charakterom. Skladá sa z dôkladne zvoleného základového oleja na báze parafínov a výkonných vysokotlakých aditív. Chemické prísady, extrémne odolné voči strihu oleja, zaisťujú vysoký index viskozity (High Viscosity index – HVI) a z toho vyplývajúci extrémne plochý tepelný priebeh viskozitného indexu. Táto viacúčelová charakteristika zostáva zachovaná aj pri dlhšom, náročnom použití (Stay in Grade). Hydraulický olej MOTOREX COREX HV je vhodný špeciálne pre hydraulické systémy ktoré sú vystavené nepravidelným tepelným výkyvom, ako sú vonkajšie rozvodne elektrární, lanoviek, vozidiel na úpravu zjazdoviek atď. je ich možné použiť ako oleje pre sklopné korby, hydraulické valce zdvíhacích zariadení a tlmiče. Optimálne je ich možné použiť ako mazacie oleje v lisoch, obrábacích strojoch atď.

ECOSYNTH HEES 46 je biologicky rýchlo odbúrateľný olej na báze kvapalných nasýtených esterov. Optimálne zladené prísady neobsahujúce zinok zaručujú maximálnu spoľahlivosť mazania v širokom teplotnom rozsahu po celú dobu životnosti oleja. ECOSYNTH HEES 46 je vhodný pre všetky hydraulické systémy snežných pásových vozidiel, stavebných, lesných a poľnohospodárskych strojov, kde sú požadované biologický rýchlo odbúrateľné hydraulické oleje, napríklad na štrkoviskách, na staveniskách a vodných tokoch, v hlbinných baniach, lesníckych a poľnohospodárskych prevádzkach, elektrárňach, atď.

Informácie

Parametre

Fotogaléria