Prevodový olej

Popis

MOTOREX GEAR OIL EP SAE 80W a SAE 80W/90 sú prevodové oleje na báze minerálnych olejov určené pre vysoký tlak. Kombinácia špeciálne zvolených základných olejov a k tomu vhodných aditív zaručujú dlhú životnosť v extrémnych podmienkach prevodoviek. Prísady zaisťujú bezpečné mazanie v širokom teplotnom rozsahu. Vysoký komfort radenia a rýchla synchronizácia prevodov, nepodliehajúce opotrebeniu, sú výsledkom použitia týchto prevodových olejov určených pre vysoký tlak.

Informácie

MOTOREX GEAR OILS PENTA SAE 75W/90 a SAE 75W/140 sú plne syntetické výkonné prevodovkové oleje. Plne syntetické základné kvapaliny, v súčinnosti so špeciálne prispôsobenými aditívami, sú zárukou pre vysokú tepelnú stabilitu, optimálne tepelné viskozitné  správanie sa a vynikajúcu stabilitu voči strihu. Zloženie olejov zaručuje, že pri extrémnom zaťažení, nepriaznivých tepelných podmienkach, majú oleje dostatočnú rezervu. 


Rozsah použitia


MOTOREX GEAR OIL EP je typický  prevodový  olej pre vozidlá určené na prevádzku na pozemných komunikáciách, stavebné a poľnohospodárske stroje.


Oleje MOTOREX GEAR OILS PENTA SAE 75W/90 a SAE 75W/140 sú vhodné na použitie vo vysoko zaťažovaných zadných nápravách bez uzávierky diferenciálov a koncových planétových prevodoch moderných, výkonných osobných a nákladných vozidiel a stavebných strojov.
 

Prevodový olej predajná cena bez DPH / liter
PENTA SAE 75W/140 GLS 17,50 EUR
PRISMA ZX SAE 75W/80 12,60 EUR
PENTA SAE 75W/90 12,38 EUR
GL-4 80W   4,30 EUR


 

Parametre

Fotogaléria