Motorový olej

Popis

Motorové oleje MOTOREX MOTOR OILS UNIVERSAL (SAE 10W/40, 15W/40) sú motorové oleje pre rôzne štvortaktné vznetové a zážihové motory. Kvalitné základné oleje s modernou technológiou aditív zaručujú optimálnu bezpečnosť mazania v celkovom teplotnom rozsahu. MOTOREX MOTOR OILS UNIVERSAL dovoľujú vďaka vysokej oxidačnej stabilite predĺžené intervaly výmeny.

Informácie

Skupina MOTOREX FARMER TRAC obsahuje dva oleje STOU (STOU = Super-Tractor-Oil-Universal) viskozitných tried SAE 10W/30 a 10W/40. Spojenie kvalitných základných olejov a inovatívnych technológií aditív vytvorili z olejov MOTOREX FARMER TRAC celoročné univerzálne oleje. Veľmi nízke hodnoty strát odparením oleja pri laboratórnych meraniach sú v praktickom použití potvrdené takmer nulovou spotrebou oleja. 

Rozsah použitia


Oleje MOTOREX MOTOR OILS UNIVERSAL boli vyvinuté pre štvortaktné vznetové a zážihové motory, s prepĺňaním,  alebo bez prepĺňania, sú použiteľné v úžitkových vozidlách, pracovných strojoch alebo priemyselných agregátoch  ako aj v osobných vozidlách. Sú  ideálnymi motorovými olejmi pre zmiešaný vozový park.
Oleje MOTOREX FARMER TRAC SAE 10W/30 a 10W/40 sa používajú v moderných traktoroch a stavebných strojoch ako univerzálne oleje pre motory, prevodovky a hydraulické systémy. Vďaka vyváženému použitiu aditív  sú vhodné ako motorové oleje pre všetky štvortaktné vznetové a zážihové motory bez prepĺňania, ako prevodové oleje v mechanických, redukčných a rozdeľovacích prevodovkách a ako oleje pre rozvodovky. Používajú sa pre nápravy a prevodovky s mokrými brzdami, lamelové spojky a samosvorné diferenciály. 

 Motorový olej  predajná cena bez DPH / liter
 Universal 10 W/40  5,92 EUR
 Universal 15 W/40  4,95 EUR
 Alpine Extreme 5W/30  
 8,24 EUR

   

Parametre

Fotogaléria