Reform M14

Popis

Jedno nápravový stroj s možnosťou pripojenia prídavných pracovných adaptérov. Plynule nastaviteľná poloha nápravy v rozsahu 120 mm umožňuje optimálne nastaviť ťažisko pre rôzne ťažké pracovné adaptéry, a tým obsluhe zaistiť jednoduché ovládanie. Pojazd je plynule nastaviteľný a stroj sa riadi pomocou riadiacich pák na riadidlách. Samozrejmosťou je možnosť nastaviť riadidlá výškovo a do strany.

 

 

Informácie

Reform M14 je poháňaný 4-taktným dvojvalcovým benzínovým motorom Briggs&Stratton s výkonom 15,4 kW (21 PS) s elektrickým štartérom. Pohon je plynulý  - hydrostatický, smer a rýchlosť jazdy je možné elektrohydraulicky ovládať pomocou ovládača na riadidlách v rozsahu 0 - 9 km/hod dopredu a 0 - 4 km/hod dozadu. Riadenie sa ovláda hydraulicky pomocou páčok na riadidlách. Riadidlá sú tlmené proti vibráciám, nastaviteľné do výšky a do strany. Na pohon pracovných adaptérov slúži od pojazdu nezávislý vývodový hriadeľ (874 ot./min.). 
Vďaka odklopnej kapote a prehľadnej konštrukcii je zaručený optimálny prístup pre servisné práce. V ponuke je široká škála prídavných adaptérov pre kosenie, mulčovanie, spracovanie pôdy, zametanie, upratovanie snehu ale aj napr. pre frézovanie pňov. Podľa využívaných prídavných adaptérov je možné voliť z niekoľkých veľkostí kolies a pneumatík. Hmotnosť nosiča je 234 kg.

 

Parametre

Typ motora Briggs&Stratton
Zdvihový objem motora 627 ccm
Počet valcov 2
Maximálny výkon 21 PS
Pohon hydrostatický
Vlastná hmotnosť 234 kg
Základné pneumatiky 23 × 8,50-12

Fotogaléria