Posezónny servis PistenBully na Donovaloch

Nový výjazd v rámci posezónneho servisu PistenBully sme vykonali dňa 1.6. a 2.6.2020 na Donovaloch. Naši mechanici Ivan a Robo sa vybrali servisným vozidlom do známeho strediska ParkSnow. Ide o naozaj veľký rezort, ktorý disponuje v zime zjazdovými traťami v dĺžke celkovo až 11 km. Pohodlie pri preprave si doprajete pomocou lanoviek a vlekov. Okrem toho sa môžu návštevníci tešiť na bežkárske trate a adrenalínové športy. K dokonalo upravenej zjazdovke nesmú chýbať aj naše snežné pásové vozidlá, ktoré zákazníkovi slúžia celoročne.

Servisovali sa spolu štyri stroje PistenBully a to typu: 600W, 300 Kandahar, 300 a 100. Počas dvojdenného výjazdu sa vytvoril kompletný „chorobopis“ strojov. Po spísaní závad sa zákazníkovi vystaví cenová ponuka, ktorá bude podkladom pre Následný servis. Výmeny filtrov, olejov či chladiacich zmesí sú samozrejme nutnosťou. Stroje čaká menšia výmena semeringov, silenblokov, o-krúžkov, či väčšie zásahy ako repas šponovacej piestnice a oprava zdvihu radlice.

Po takomto servise budú stroje opäť vo výbornej kondícii. Ako garanciu vystavujeme Certifikát o prevedení pravidelnej garančnej prehliadky a údržby stroja.