Národná dialničná spoločnosť

Koniec roka sa pre nás stal veľmi úspešným. Počas októbra a novembra bolo odovzdaných deväť nových strojov značky Reform. Ako také odovzdávanie prebieha, čo všetko je s tým spojené a aké emócie a zážitky z toho plynú, sme sa snažili opísať v reportáži, ktorú sme zverejnili na našich webových stránkach. Reportáž bola o odovzdaní štyroch strojov Reform Metrac H7 X podniku Povodí Labe, s. p., Hradec Králové a o odovzdaní piatich strojov Reform Metrac H7 RX podniku Národná diaľničná spoločnosť, a. s., Bratislava.

Rovnakému podniku Národná diaľničná spoločnosť, a. s., SSÚD 02 Bratislava sme dňa 20. 12. 2016 odovzdali ďalší, v poradí už šiesty „oranžový“ stroj H7 RX s čelným mulčovačom. Stroj odovzdával Norbert Havran a Pavol Belan.

V tento deň panovala naozaj výborná nálada a budúci vodiči, páni Štefan Augustovič a Ľudovít Zámečník, si stroj starostlivo prezreli a vyskúšali. Pozadu nebol ani vedúci dopravného oddelenia SSÚD 02 Bratislava pán Ladislav Lilík. Všetko prebehlo hladko, pretože všetci traja už skúsenosti s podobným strojom majú. Na tomto oddelení už od roku 2012 vlastnia a pracujú so strojom Reform Metrac H7X a ďalej s dvoma staršími strojmi Metrac G5. Preto zaškolenie a ovládanie stroja je pre nich naozaj hračka. Tento nový stroj bude novou posilou pre celé stredisko správy a údržby diaľnic Bratislava.