Simply

Popis

Stavebný výťah Simply je určený najmä na stavebné práce, sťahovanie a prácu na strechách. Pretože je ľahký, zaberá iba minimálne miesto a ľahko sa zostavuje. Využíva sa všade tam, kde sa kladie dôraz na rýchlosť a mobilitu.

Informácie

Prečo sa so výťahom pracuje dobre

Zostavenie výťahu do pracovnej polohy je veľmi rýchle, vďaka hydraulickému vysúvaniu  a zasúvaniu koľajníc.. Vďaka nízkemu ťažisku sa výťah dobre preváža z miesta na miesto..  Hmotnosť výťahu je  len 750 kg, takže sa s ním dobre manipuluje. Točňa výťahu sa dá nastaviť v rozsahu 360°. V základnej výbave je štandardný vozík a pohon benzínovým motorom Honda 5,5 PS. Na prianie je možné zvoliť pohon elektromotorom (230 V/2,6 kW), výklopný vozík, mechanicky ovládaný lomený diel s až 4 metrovým predĺžením koľajníc na streche, mechanické diaľkové ovládanie a celý rad prepravných košov. 
 
Aké sú hlavné výhody výťahu Simply

Výťah v závese za osobným vozidlom smie prepravovať vodič s vodičským oprávnením skupiny B. Na stavenisku potrebuje len minimálny záber plochy (2 × 2,3 metra). Ovládanie je jednoduché, zaškolenie obsluhy je veľmi rýchle. Výťah môže byť poháňaný elektromotorom alebo benzínovým motorom. Transportné koše, nádoby a plošiny je možné vymeniť za okamih.

 

Parametre

Výsuvný od – do 5,15 až 20,60 m
Užitočná hmotnosť 250 kg
Prípustná celková hmotnosť 750 kg
Dĺžka stroja v zloženej polohe 5,9 m
Výška stroja s demontovaným košom 1,5 m
Šírka stroja 1,45 m
Vodičské oprávnenie pre jazdu B